Wybierz kontynent

Informacja dotycząca obecnej sytuacji bezpieczeństwa w Bośni i Hercegowinie

Fot. Ambasady GOV

Szanowni Państwo!

Jednym z podstawowych zadań polskich placówek za granicą jest informowanie o możliwych zagrożeniach dla polskich turystów. Informację na temat obecnej sytuacji bezpieczeństwa w Bośni i Hercegowinie znajdziecie Państwo tutaj: https://www.gov.pl/.../bosni.../informacje-dla-podrozujacych
W wypadku wystąpienia jakiegoś zagrożenia lub wzrostu ryzyka związanego z podróżowaniem do danego kraju, placówki dyplomatyczne publikują specjalne komunikaty ostrzegawcze dla podróżnych.
Ambasada RP w Sarajewie takiego komunikatu nie publikowała, gdyż nie odnotowano w ostatnim czasie żadnych przesłanek o pogorszeniu się sytuacji bezpieczeństwa.
Niezależnie od tego, gdzie turyści przebywają w Bośni i Hercegowinie oraz czy realizują w tutaj swój głównych pobyt, albo są w podróży tranzytowej, poziom bezpieczeństwa jest w zasadzie zbliżony do innych państw regionu Bałkanów Zachodnich.
Bośnia i Hercegowina jest krajem wartym odwiedzenia, o wspanialej przyrodzie, zróżnicowanej kulturze i wyśmienitym jedzeniu a jej obywatele generalnie są mili i otwarci na turystów.

Życzymy spokojnego urlopu!
 

Ambasady GOV Redaktor

© PowiemPolsce.pl

Miejsca Polaków na świecie

Miejsca Polaków na świecie

Zapisz się do newslettera

Jesteś tutaj