Wybierz kontynent

Nagroda prof. Philipa Kotlera. Kotler Awards 2024 - po raz pierwszy w Europie. Międzynarodowa nagroda dla najlepszych firm

Ogłoszono pierwszą edycję Kotler Awards w Europie. Kotler Awards to prestiżowa nagroda uznawana na całym świecie za wybitne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania i marketingu. Nagrody prof. Philipa Kotlera, znanego jako „ojca nowoczesnego marketingu”, honorują firmy, które tworzą innowacyjne wartości dla klientów oraz osiągają doskonałe wyniki biznesowe poprzez skuteczne działania marketingowe.

Fot. PAP

W Europie po raz pierwszy nagroda przyznana będzie w Polsce.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się podczas Europejskiego Forum Nowych Idei (EFNI) w październiku 2024 roku w Sopocie. W skład międzynarodowego jury wchodzą czołowi eksperci marketingu i zarządzania, przedstawiciele nauki, przodujący dziennikarze ekonomiczni oraz najwyższej klasy profesjonaliści m.in. prof. Andrzej Blikle, dr inż. Jacek Kotarbiński, Adam Kurasiński, prof. Dominika Maison, Tomasz Marszałł, dr hab. Barbara Mróz-Gorgoń, dr Adam Oleksiuk, Mariusz Soltanifar, red. Jacek Szlak, Agnieszka Maciejowska, prof. Jolanta Tkaczyk.

Prof. Philip Kotler podkreśla znaczenie nagrody:

„Nagroda Kotler Awards Poland to uznanie dla wyjątkowych strategii marketingowych oraz kluczowych wartości w zarządzaniu firmą”.

Sadia Kibria, Kotler Impact Group Chairman & CEO, stwierdza:

„Kotler Impact wierzy, że obecne pokolenia są zrównoważone, ewolucyjne i podatne na transformację. Osiągamy to poprzez akumulację różnorodności rynku, wdrożenie podstawowych zasobów edukacyjnych oraz zaangażowanie liderów biznesowych i zawodowych, którzy dążą do doskonałości. Kotler Awards jest formą honorowania tych wartości”.

Mariusz Soltanifar, przewodniczący jury Kotler Awards Poland 2024, zauważa:

„Kotler Awards Poland to wyjątkowe wyróżnienie polskich przedsiębiorstw na arenie międzynarodowej oraz uznanie dla marek za ich wybitne działania marketingowe i skuteczne zarządzanie”.

Dr inż. Jacek Kotarbiński, członek jury, dodaje:

„Nagroda Kotler Awards to synonim międzynarodowego prestiżu i uznania dla wybitnych strategii marketingowych. Jest to również wyróżnienie za najwyższe wartości w zarządzaniu”.

Zespół organizacyjny konkursu tworzą: Mariusz Soltanifar, dr Barbara Mróz-Gorgoń, dr Adam Oleksiuk i dr inż. Jacek Kotarbiński.

Wręczenie nagród i uroczysta gala odbędzie się 17 października 2024 r. podczas Europejskiego Forum Nowych Idei EFNI w Sopocie.

Galę poprzedzi panel dyskusyjny na EFNI „Jak budować polskie marki, które podbiją świat?”, który poprowadzi red. Magdalena Krukowska (Forbes Poland). Przedsiębiorcy i eksperci podzielą się wiedzą i doświadczeniem w zakresie rozwoju polskich marek na arenie globalnej. Dyskusja obejmie kluczowe zagadnienia, takie jak strategie budowania międzynarodowej obecności marki, innowacyjne podejścia do marketingu, wykorzystanie technologii oraz przykłady sukcesów polskich firm na rynkach zagranicznych.

W ramach Kotler Awards Poland przewidziano 11 kategorii konkursowych oraz 3 kategorie honorowe.

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie kotlerawards.pl.

KONTAKT:

Kotler Awards Poland

e-mail: info@kotlerawards.pl

tel: +48 532 06 08 54

Źródło informacji: Kotler Impact

 

O Autorze

PAP Redaktor

© PowiemPolsce.pl

Miejsca Polaków na świecie

Miejsca Polaków na świecie

Zapisz się do newslettera

Jesteś tutaj